Pratik İşlem HakkındaPratik İşlem Ödeme ve Elektronik Para A.Ş.

Pratik İşlem; 6493 sayılı kanun hükmünde TCMB tarafından denetlenen, Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yönetmeliklerine uygun hizmet sağlayan yasal bir ödeme kuruluşudur. Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu A.Ş; 20.02.2016 tarih ve 29630 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan, 6741 Karar No’ lu evrak ile 18.02.2016 tarihide faaliyet iznini almıştır.

Pratik İşlem; banka anlaşmalı olarak sunduğu ödeme hizmetlerinin yanı sıra, sağlamakta olduğu online servisler ve hayatı kolaylaştıran yazılım çözümleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır. Şirketimiz ödeme hizmetlerinin yanı sıra grup şirketleri üzerinden İnternet, TV ve Elektrik Abonelik Hizmetleri, Kart Dolum Hizmetleri (Akıllı Su Sayaçları, İstanbulKart vb.), Cep Telefonu ve Aksesuar Satışı, Cep TL Yükleme gibi hizmetleri de sunmaktadır.

CK Boğaziçi Elektrik, Limak Enerji, Kayseri Gaz, CK Akdeniz Elektrik, CK Çamlıbel Elektrik bölgelerinde mağazacılık faaliyeti gösteren firmamız, Türkiye genelinde 3.500'den fazla temsilci, 75'den fazla mağaza ile hizmetine devam etmekte, aylık 1.500.000'dan fazla müşteriye ödeme ve abonelik hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin her ilinde bölge sorumluları bulunan firmamız, yaygın işletme ağı ve TCMB mevzuatına uygun temsilciler ile yoluna devam etmektedir.

Neden Biz?
LİSANSLI

TCMB'den lisanslı Pratik İşlem Ödeme Kuruluşu A.Ş. olarak hizmet veriyoruz

GÜVENLİ

Ödemelerinizi 3D ödeme seçeneği ile güvenli şekilde yapın.

HIZLI

Ödemeleriniz dakikalar içerisinde ilgili kurum hesaplarına aktarılır

TÜM KURUMLAR BURADA

300'den fazla kurumun faturasını buradan ödeyebilirsiniz

KOLAY

3 Adımda ödeme kolaylığı
Kurum Seç - Sorgula - Öde

YAYGIN

Türkiye genelinde 3.500'den fazla hizmet noktası ve 100'den fazla mağaza ile hizmet veriyoruz